Uwaga!! Domena artykulyhigieny.pl na sprzedaż - kontakt: +48 601 204 735

Dozownik do papieru toaletowego

 

Dozownik  / Podajnik do papieru toaletowego typ "jumbo"

dozownik_do_papieru_toaletowego_poznań  Elegancki i prestiżowy dozownik do papieru toaletowego typ JUMBO. Pozwala na oszczędne zużycie papieru,chroni papier przed działaniem czynników zewnętrznych i przed drobnymi kradzieżami. Zamykany jest na kluczyk. Zaopatrzony w okienko do kontroli ilości papieru w dozowniku. Charakteryzuje się gładką powierzchnią i dlatego łatwo utrzymać go w czystości. Wytrzymałe tworzywo ABS odorne na zarysowania i uderzenia .Łatwość w obsłudze i montażu. Prawidłowe miejsce zamontowania wpływa na ekonomikę zużycia i wygodę użytkowania, a optymalny rozmiar pozwala umieścić dozownik nawet w małych toaletach.

 Wspólnie z innymi dozownikami tworzy estetyczny system dozujący
Kolor: Biały Waga: 0.70 kg wsad-rolka typ JUMBO śr. 19cm
Szerokość: 270 mm Głębokość: 130 mm Wysokość: 265 mm

 Przejdź do sklepu


 

Dozownik / podajnik KATRIN do papieru toaletowego typ JUMBO

dozownik_do_papieru_toaletowego_poznań

Dodatkowa końcówka na kończącą się rolkę papieru. Podwójny system zamykania. Można wybrać opcję bez lub z kluczykiem. Łatwy do uzupełniania. Zmodernizowana końcówka odcinająca papier. Optymalny rozmiar pozwala umieścić dozowniki nawet w małych toaletach.
Kolor: Biały lub szary Waga: 0.70 kg  wsad:rolka typ JUMBO śr.19cm
Szerokość: 260 mm Głębokość: 135 mm Wysokość: 261 mm

 Przejdź do sklepu

  Dozownik do papieru toaletowego w składce lub chusteczek higienicznych w kwadracie

dozownik_do_papieru_toaletowego_poznań ZALETY DOZOWNIKA:
Wpływa na oszczędne zużycie papieru , jednorazowo dozuje odpowiednią ilość środka/papieru,chroni papier przed działaniem czynników zewnętrznych i przed drobnymi kradzieżami - każdy dozownik zamykany jest na kluczyk. Przydymiona transparentna obudowa pozwala na kontrolę ilości papieru. Dozownik charakteryzuje się gładką powierzchnią , łatwo utrzymać go w czystości. Wykonany jest z wytrzymałego tworzywa ABS odpornego na zarysowania i uderzenia .Jest łatwy w obsłudze i montażu . Prawidłowe miejsce zamontowania wpływa na ekonomikę zużycia i wygodę użytkowania. Wspólnie z innymi dozownikami tworzy estetyczny system dozujący.

Kolor: Biało-brązowy Waga: 0.70 kg  wsad: papier toaletowy w listkach
Szerokość: 160 mm Głębokość: 112 mm Wysokość: 205 mm

Przejdź do sklepu